booked.net
Üst Reklam Alanı
160×600 Berrak

TUTUKLU GAZETECİLER..

TUTUKLU GAZETECİLER..

İKİ YAZAR, ASLI ERDOĞAN VE NECMİYE ALPAY TAM 133 GÜNDÜR HAPİSTEYDİ.. DÜN GECE GEÇ SAATLERDE İKİSİ DE TAHLİYE EDİLDİ ANCAK TÜRKİYE’DE MEDYA 2016 YILINDA TAM ANLAMIYLA KARA BİR YIL YAŞADI. 148 GAZETECİ, YENİ YILI CEZAEVİNDE KARŞILAYACAK. YÜZLERCE MESLEKTAŞIMIZSA SORUŞTURULUYOR..
KAPATILAN ÖZGÜR GÜNDEM GAZETESİ’NİN YÖNETİCİ VE YAZARLARINA YÖNELİK DAVADA TAM 133 GÜNDÜR TUTUKLU OALN YAZARLAR ASLI ERDOĞAN VE NECMİYE ALPAY ÇIKARILDIKLARI MAHKEME TARAFINDAN DÜN GECE GEÇ SAATLERDE TAHLİYE EDİLDİ…
ASLI ERDOĞAN VE NECMİYE ALPAY ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTU AMA 150’YE YAKIN GAZETECİ YENİ YILA DEMİR PARMAKLIKLAR ARKASINDA GİRİYOR…
2016 YILI, TÜRKİYE’DE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ VE MEDYANIN EN KARA YILI OLARAK ÜLKE TARİHİNE GEÇTİ. TÜRKİYE’DE ARALARINDA ÇOK SAYIDA GAZETE, TELEVİZYON, DERGİ, RADYO VE İNTERNET HABER SİTELERİNİN DE BULUNDUĞU MEDYA KURULUŞLARININ YAYINLARI KAPATILDI.
TÜRKİYE EN FAZLA GAZETECİ HAPSEDEN ÜLKELER ARASINDA LİDERLİĞE YÜKSELDİ. ULUSLARARASI BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SIRALAMASINDAYSA DÜNYADA 151’İNCİ SIRADAYIZ..
GÖZALTINA ALINAN SON GAZETECİYSE AHMET ŞIK OLDU. ATTIĞI TWİTLERLE İLGİLİ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILAN AHMET ŞIK, TUTUKLANMA TALEBİYLE HENÜZ BİRKAÇ SAAT ÖNCE ADLİYEYE SEVK EDİLDİ.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir