screenshot  BURSA 2°C

TERMİNALDE ‘KAPI’ KAVGASI

TERMİNALDE ‘KAPI’ KAVGASI

BURSA TERMİNALİNDE BUGÜN KAPI KAVGASI YAŞANDI.. BURULAŞ YETKİLİLERİNİN TERMİNALİN İKİ GİRİŞ KAPISINI KAPATMAK İSTEMESİ, ESNAFLA GERİLİM YAŞANMASINA NEDEN OLDU.. ARAYA GİREN POLİS OLAYLARI ÖNLERKEN, TERMİNAL GENELİNDEKİ ÖNLEMLER HALEN SÜRÜYOR.

BURULAŞ, DAHA ÖNCE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE, MUHTEMEL TERÖR OLAYLARINA KARŞI VALİLİK KARARIYLA GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ ARTIRMIŞTI.
HER GÜN ORTALAMA 40 BİN KİŞİNİN GİRİŞ ÇIKIŞ YAPTIĞI TERMİNALİN 8 KAPISINDAN İKİSİ, DAHA ÖNCE KAPATILMIŞTI. TERMİNAL İÇİNDE RESMİ VE SİVİL POLİS SAYISI DA ARTIRILIRKEN, BUGÜN BİR ÖNLEM DAHA GELDİ. BURULAŞ, ESNAFA TERMİNALİN ÖN TARAFINDAKİ KAPILARININ 2 TANESİNİN DAHA KAPATILACAĞININ BİLGİSİNİ VERDİ. YOLCULARIN GİRİŞ ÇIKIŞ YAPMAMASININ MÜŞTERİ KAYBINA YOL AÇACAĞINI DÜŞÜNEN ESNAFSA DURUMA TEPKİLİ. VE BURULAŞ YETKİLİLERİYLE OLAN BU GERGİNLİK, GÜNDÜZ SAATLERİNDE KAVGAYA DÖNÜŞTÜ. TERMİNAL İÇERİSİNDE BULUNAN SİVİL POLİSLERİN ARAYA GİRMESİYLE KAVGA YATIŞTIRILIRKEN, OLAY YERİNE DE ÇOK SAYIDA POLİS EKİBİ SEVK EDİLDİ. HER GÜN BİN 750 OTOBÜSÜN SEFER YAPTIĞI, 40 BİNİ AŞAN YOLCUNUN GİRİŞ ÇIKIŞ YAPTIĞI BURSA TERMİNALİNDE, ESNAF, POLİS EKİPLERİNDEN KAPININ KAPATTIRILMAMASI İÇİN YARDIM TALEBİNDE BULUNDU.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir