booked.net
Üst Reklam Alanı
160×600 Berrak

Soğanlı kentsel dönüşümde ilk teslim 2016 sonu

Soğanlı kentsel dönüşüm projesi teslim tarihi hakkında açıklamada bulunan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilk etap daire teslimlerinin 2016 yılı sonunda yapılmasının planladığını söyledi.

Soğanlı kentsel dönüşüm projesi teslim tarihi hakkında açıklamada bulunan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilk etap daire teslimlerinin 2016 yılı sonunda yapılmasının planladığını söyledi.

Emlak Sayfası programında Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi ile ilgili Utku Çalışkan’ın sorularını yanıtlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, inşaatı devam Soğanlı kentsel dönüşüm projesinin teslim tarihi olarak 2016 yılının sonunu planladıklarını ve çalışmaların bu yönde sürdüğünü dile getirdi.

SOĞANLI’DA İLK ETAP TESLİMLERİ 2016 YILI SONUNDA
Zemin artı 5 kat olarak hazırlanan Soğanlı kentsel dönüşüm projesindeki inşaat çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü dile getiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Soğanlı kentsel dönüşüm projesindeki çalışmalarımızın ilk etabındaki dairelerin teslimleri 2016 yılının sonunda gerçekleşecek. Bu anlamda 2016 yılı bizim için oldukça önemli. Yıl sonunda tamamlanan ve satışa sunulan dairelerden belediyemize ait olanları riskli yapılarda yaşayan vatandaşlarımıza tahsis ederek diğer alanlarda yıkımlara başlayacağız” dedi.

“SOĞANLI KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ İLE BÖLGEYE YENİ BİR VİZYON KATIYORUZ”
Soğanlı kentsel dönüşüm projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve etap ihalelerinin sürdüğünü dile getiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye’ye örnek olacak bir dönüşüm projesi olduğunu söyledi. Başkan Dündar, “Soğanlı kentsel dönüşüm projesini hazırlarken tüm kesimlerin ve uzmanların görüşlerine başvurduk. En iyisini biz biliriz demedik. Özgün mimarisi ve örnek yapılarıyla kente vizyon katacak bir kentsel dönüşüm olan Soğanlı kentsel dönüşüm projesi şehrin nefes alacak bir bölgesi olacak” dedi.

Kaynak: Emlaksayfasi.com.tr

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir