booked.net
Üst Reklam Alanı
160×600 Berrak

MHP’DE KOÇDEMİR ÇATLAĞI

MHP’DE KOÇDEMİR ÇATLAĞI

MHP’DE BAŞKANLIK SİSTEMİNE KARŞI BAYRAK AÇAN İSİMLERDEN BİRİ DE BURSA MİLLETVEKİLİ KADİR KOÇDEMİR OLDU. DÜN YİNE EKRANLARINIZA TAŞIMIŞTIK KOÇDEMİR’İN SÖZLERİNİ.. YİNE İNTERNET ÜZERİNDEN YENİ BİR AÇIKLAMA YAPTI. MESAJLARIN ZAMANLAMASIYLA İLGİLİ ÇEŞİTLİ İDDİALAR DA VAR.. ONLARDAN EN CİDDİ OLANIYSA, KOÇDEMİR’İN GENEL MERKEZCE İSTİFASININ İSTENDİĞİ YÖNÜNDE..
ANAYASA DEĞİŞİKLİK TEKLİFİNE “HAYIR OYU” VERECEĞİNİN SİNYALİNİ VEREN MHP BURSA MİLLETVEKİLİ KADİR KOÇDEMİR, DÜN ‘TİRANLIK KURMAK İSTİYORLAR’ SÖZÜYLE HÜKÜMETİ ELEŞTİRMİŞTİ.
BUGÜNSE YENİ BİR AÇIKLAMA YAPTI.
“ANAYASA DEĞİŞİKLİK TEKLİFİ ANAYASA HUKUKU TEKNİĞİ BAKIMINDAN ÜZERİNDE KONUŞULMAYACAK DERECEDE KÖTÜ VE TUTARSIZ BİR METİNDİR. TEKLİFTEN SONRA TÜRKİYE’DE BİR SİSTEMDEN SÖZ ETMEK ODUKÇA ZOR OLACAKTIR. NE BAŞKANLIK NE YARI BAŞKANLIK NE DE PARLAMENTER SİSTEMİN AYIRT EDİCİ ÖZELLİKLERİNİN BULUNMADIĞI BİR DURUMLA KARŞI KARŞIYA KALINACAKTIR.”
BU AÇIKLAMADAN BİR HAFTA ÖNCEYSE, MHP GENEL MERKEZİ’NİN İSE GEÇEN HAFTA KOÇDEMİR’DEN İSTİFASINI İSTEDİĞİ ORTAYA ÇIKTI. MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ’YE ÇEŞİTLİ BİLGİLERİ İÇEREN DOSYANIN ULAŞMASININ ARDINDAN KOÇDEMİR İZLEMEYE ALINDI. BİR GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GEÇEN HAFTA TBMM’YE GELEREK KOÇDEMİR’LE İKİ KEZ ÖZEL GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ. KOÇDEMİR GENEL BAŞKAN YARDIMCISINA “BU TEKLİFE EVET OYU VERİRSEK ÇOCUKLARIMIZA NE DİYECEĞİZ, NASIL YÜZÜNE BAKACAĞIZ” İFADELERİNİ KULLANDI. BUNUN ÜZERİNE KOÇDEMİR’E “EĞER GENEL MERKEZİN BU POLİTİKASINI ONAYLAMIYORSAN İSTİFA ET. DOĞRU OLAN DA BUDUR” DENİLDİ. BU YAŞANANLARIN ARDINDAN DA KOÇDEMİR’DEN ARDI ARDINA TWEET’LER GELDİ. AYNI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, KOÇDEMİR İÇİN “İÇİMİZDEKİ KRİPTO VEKİLLERDEN BİRİYDİ” İDDİASINDA DA BULUNDU.
BU OLAYI ÖRNEK GÖSTEREN CHP GRUPBAŞKANVEKİLİ ÖZGÜR ÖZEL’SE, MHP’DE BİR ÇATLAK YOK. MHP’DE ÇATLAYAN TEK ŞEY GENEL BAŞKAN DEVLET BAHÇELİ’NİN VİCDANIDIR. TABANIYLA BİR KOPUŞ PAHASINA BİRİLERİNİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEKTE, SALTANAT KAYIĞINDA KENDİSİNE YER ARAMAKTADIR” DEDİ
ÖZGÜR ÖZEL, KOÇDEMİR GİBİ MİLLETVEKİLLERİNİN BUZDAĞININ GÖRÜNEN YÜZÜ OLDUĞUNU SÖYLERKEN, PARTİ İÇİNDE BAŞKANLIĞA KARŞI ÇOK SAYIDA MHP’Lİ MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNU DA DİLE GETİRDİ..

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir