booked.net
Üst Reklam Alanı
160×600 Berrak

KASIMPAŞA 4-0 BURSASPOR

KASIMPAŞA 4-0 BURSASPOR

KASIMPAŞA 4-0 BURSASPOR

BURSASPOR DÜN GECE HEM SAHA İÇİ HEM DE SAHA DIŞINDA EN KARA GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞADI. İSTANBUL’DA KASIMPAŞA’YA 4-0 BOYUN EĞEN BURSASPOR’DA, TARAFTARLARDA YÖNETİM VE FUTBOLCULARA TEPKİ GÖSTERDİ. İSTANBUL’DA MAÇ SONRASI HÜZÜN, BURSA’DA ÖZLÜCE TESİSLERİ ÖNÜNDEYSE YÖNETİME TEPKİ VARDI.
TARAFTAR SAYISI HER GEÇEN DAKİKA ARTINCA, TESİSLERİN ÖNÜNE EK GÜVENLİK GÜÇLERİ VE TOMA SEVK EDİLDİ. ANCAK YAŞANANLARIN EN BÜYÜĞÜ OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ GEMLİK GİŞELERİ’NDE MEYDANA GELDİ.
KASIMPAŞAYA 4-0 YENİLEN BURSASPOR KAFİLESİNİ TAŞIYAN OTOBÜSÜ DURDURAN YEŞİ BEYAZLI TARAFTARLAR, KAPIYI AÇTIRIP İÇERİ GİRDİ. ÇOK GEÇMEDEN DE FUTBOLCULAR VE TARAFTARLAR ARASINDA TEKMELİ YUMRUKLU ARBEDE YAŞANDI. BU SIRADA OTOBÜSÜN ÖN CAMI DA KIRILDI. DAHA SONRA TARAFTARLAR; FUTBOLCULAR VE KULÜP ÇALIŞANLARI TARAFINDAN GÜÇLÜKLE OTOBÜSTEN İNDİRİLDİ. GERİYEYSE BU MANZARA KALDI. OLAY SONRASI TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULAR, OTOBÜSE GİREN TARAFTARLARDAN ŞİKAYETÇİ OLDU. BUNUN ÜZERİNE BAZI TARAFTARLARIN DA GÖZALTINA ALINDIĞI ÖĞRENİLDİ. LİGDE 7 MAÇTIR GALİP GELEMEYEN BURSASPOR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA KENDİ SAHASINDA LİGİN SON SIRASINDAKİ GAZİANTEPSPOR İLE KARŞILAŞACAK.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir