booked.net
Üst Reklam Alanı
160×600 Berrak

İNTERNETTEN ALDIĞI POMPALI TÜFEKLE DEHŞET SAÇTI

İNTERNETTEN ALDIĞI POMPALI TÜFEKLE DEHŞET SAÇTI

İNTERNET ÜZERİNDEN CÜZZİ BİR FİYATA ALDIĞI POMPALI TÜFEKLE DEHŞET SAÇTI. BİR ÇOCUĞUN ÖLÜMÜ BİR ÇOCUĞUNDA SAKAT KALMASIYLA SONUÇLANAN BU AKIL ALMAZ OLAY GEÇTİĞİMİZ AYLARDA BURSA’DA YAŞANMIŞTI. POMPALI DEHŞETİN SANIĞI İFADESİNDE DENEMEK İSTEMİŞTİM DEDİ. 16 YAŞINDAKİ LİSE ÖĞRENCİSİ DOĞUKAN AVCI VE ARKADAŞI MUSTAFA PAŞA SOKAKTAKİ POMPAŞI DEHŞETİN HEDEFİ OLMUŞLARDI. KAHVEDEKİ VATANDAŞLAR TARAFINDAN HASTANEYE KALDIRILAN İKİ GENÇTEN SIRTINA VE KARIN BOŞLUĞUNA SAÇMALAR İSABET EDEN DOĞUKAN AVCI KURTULAMADI. MUSTAFA İSE SAKAT KALDI. İNTERNETTEN 350 LİRAYA ALDIĞI POMPALI TÜFEKLE DEHŞET SAÇAN VE ARDINDAN KAYIPLARA KARIŞAN ZANLI KISA SÜREDE YAKALANARAK TUTUKLANDI.
İKİ DEFA MÜEBBET HAPİS CEZASI TALEBİYLE HAKKINDA DAVA AÇILAN SEZAİ İ. “TÜFEĞİ İNTERNETTEN BEĞENİP 350 LİRAYA ALDIĞINI VE DENEMEK İSTEDİĞİNİ BELİRTTİ MAHKEMEDE. OLAY ANINDA KENDİNDE OLMADIĞINI DA EKLEDİ…
MAHKEME HEYETİ, YARALI MUSTAFA PAŞA’NIN ADLİ TIP RAPORUNUN BEKLENMESİNE, EKSİK EVRAKLARIN TAMAMLANMASINA VE SANIĞIN TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VEREREK DURUŞMAYI ERTELEDİ.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir