booked.net
Üst Reklam Alanı
160×600 Berrak

GAYRİMENKUL CENNETİ BURSA

GAYRİMENKUL CENNETİ BURSA

ARTAN NÜFUS, DEĞİŞEN YAŞAMSAL İHTİYAÇLAR, İSTANBUL’A ULAŞIMIN KOLAYLAŞMASI BURSA’YI YATIRIMCININ GÖZDESİ HALİNE GETİRDİ. ÖZELLİKLE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDEKİ HIZLI YÜKSELME, BURSANIN BİR ÇOK NOKTASINDA YÜKSELEN KONUT PROJELERİYLE KENDİNİ GÖSTERİYOR. SEKTÖR ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR ANCAK FİRMALAR ARASI REKABET TÜKETİCİYE İNDİRİM OLARAK DEĞİL, AKSİNE GÜNDEN GÜNE ARTAN KONUT FİYATLARIYLA YANSIYOR. İŞTE BURSA’NIN FARKLI BÖLGELERİNDEN KONUT FİYATLARI.

ŞEHRİN KALABALIĞINDAN UZAK, DOĞAYLA İÇİÇE OLSUN. ULAŞIMI KOLAY OLSUN. SPOR SALONU, HAVUZU, KAFESİ OLSUN. GÜVENLİĞİ EN ÜST DÜZEYDE OLSUN. OTOPARKI İSE DAİRE BAŞINA BİRDEN FAZLA OLSUN…
İSTER BİR ÖMÜR İÇİNDE YAŞAMAK İÇİN, İSTER YATIRIM AMAÇLI ALINAN DAİRELERDE KRİTERLER HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA ARTIYOR. YAŞAMSAL İHTİYAÇLAR DEĞİŞTİKÇE, BAŞIMIZI SOKACAĞIMIZ EVDEN BEKLENTİLERİMİZ DE DEĞİŞİYOR. KONUT SEKTÖRÜ DE TÜKETİCİNİN İHTİYACINDAN ÇOK DAHA FAZLASINI HER GEÇEN GÜN YÜKSELEN YENİ PROJELERE DAHİL EDİYOR. BİR YANDAN ARTAN NÜFUS, DİĞER YANDAN DEĞİŞEN İHTİYAÇLAR, ÜSTÜNE BİR DE İSTANBUL’LA ARADAKİ MESAFENİN KISALMASI, GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN GÖZDESİ HALİNE GETİRDİ BURSA’YI. EN DOĞUSUNDAN EN BATISINA KADAR HER YERDE YÜKSELEN YENİ BİNALAR GÖRMEK MÜMKÜN. BURSA’NIN BİR ÇOK FİRMASI DA GARİMENKUL FUARINDA TÜKETİCİYLE BULUŞUYOR. PROJELERDE İSE KAYAPA VE BALAT BÖLGESİ REVAÇTA. FUARDA KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ DE YER VAR.
HEPSİ MODERN VE KENDİ İÇİNDE ADETA BİRER ŞEHİR KURAN PROJELER GÖRENİ İLK ANDA ETKİLEMEYİ BAŞARIYOR. ANCAK İŞ FİYATA GELİNCE. KONUTTA FİYATLAR YÜKSEK, SEKTÖR TEMSİLCİLERİNE GÖRE NEDENİ ARSA FİYATLARI VE KALİTELİ MALZEME KULLANIMI.
EV ALMAK İSTEYENE FUARA ÖZEL ÖDEME KOLAYLIĞI DA VAR.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir