screenshot  BURSA 2°C

BURSA’DA ALT GEÇİTTE TECAVÜZ GİRİŞİMİ

BURSA’DA ALT GEÇİTTE TECAVÜZ GİRİŞİMİ

BURSA’DA ALT GEÇİTTE TECAVÜZ GİRİŞİMİ

BURSA’DA BİR KADIN, GECE EVE GİDERKEN ALTIPARMAK CADDESİN’DEKİ ALT GEÇİTTE CİNSEL SALDIRIYA UĞRADI. O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA DA YANSIDI.. GÖRÜNTÜDE BU ANLARI GÖREN BİR KİŞİNİN KAÇTIĞI DA GÖRÜLÜYOR.
YER OSMANGAZİ İLÇESİ ALTIPARMAK CADDESİNDEKİ ALTGEÇTİ. SAAT 23.40 SIRALARI. 34 YAŞINDAKİ KADIN, AKTARHÜSSAM MAHALLESİNDEKİ EVİNE GİTMEK ÜZERE YOLDAYDI. ÖNCE YANINA GELEN KİŞİ TARAFINDAN SÖZLE TACİZ EDİLDİ. SONRA DA ZANLI OMUZUYLA İTMEYE BAŞLADI. KADIN BİR SÜRE YÜRÜDÜKTEN SONRA DURDU VE ONUNLA KONUŞMAYA ÇALIŞTI, ZANLI İSE KÜFÜRLER YAĞDIRIYORDU.
ASLINDA BU ESNADA BİRKAÇ KİŞİ ALT GEÇİTE GELDİ. ARALARINDA NASIL BİR KONUŞMA GEÇTİĞİ BİLİNMİYOR AMA ONLARIN DİKKATİNİ ÇEKMEMEK İÇİN YÜRÜMEYE BAŞLADILAR. O GRUP DA ORADAN ÇIKTIKTAN SONRA ZANLI, KADININ KIYAFETLERİNİ ÇIKARMAYA ÇALIŞTI, BU SIRADA KADINI YERE DÜŞÜRDÜ. OLAYIN DİĞER DİKKAT ÇEKEN NOKTASI DA TAM BURASI. ALT GEÇİDE İNEN BİR KİŞİ KADINA CİNSEL SALDIRIYI GÖRDÜ ANCAK KAÇTI. DAHA SONRA ZANLI DA KAÇTI VE KADININ TELEFONLA YAPTIĞI İHBAR ÜZERİNE KAMERALAR İNCELENDİ, ÇEKİRGE MAHALLESİ’NDE YAKALANDI.
DAHA ÖNCE DE CİNSEL SALDIRI YÜZÜNDEN KAYDI BULUNAN ZANLI, EMNİYETTEKİ SORGUSUNUN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ..

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir